Polityka prywatności

Niniejsza Polityka wyjaśnia, w jaki sposób strona Podcast polski zbiera, wykorzystuje i ujawnia dane osobowe, gdy odwiedzasz stronę internetową polski.przemekkocur.com lub kiedy korzystasz z moich usług lub przeglądasz moje treści.

Zobowiązuję się do ochrony Twojej prywatności. Korzystając z tej witryny lub moich usług, oświadczasz, że przeczytałeś i zaakceptowałeś niniejszą Politykę prywatności.

Mogę gromadzić Twoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, adres e-mail oraz wszelkie inne informacje, które podajesz podczas przesyłania formularza kontaktowego lub zapisywania się na newsletter. Mogę również używać plików cookie i innych technologii śledzenia w celu zbierania informacji o Twojej wizycie na tej stronie.

Wykorzystuję Twoje dane osobowe wyłącznie w celu świadczenia usług, o które prosiłeś oraz w celu poprawy komfortu użytkowania tej witryny.

Mogę również wykorzystywać Twoje dane osobowe do wysyłania Ci wiadomości e-mail dotyczących aktualizacji moich usług lub produktów.

Nigdy nie sprzedam, nie wynajmę ani nie udostępnię Twoich danych osobowych osobom trzecim.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące mojej Polityki prywatności, skontaktuj się ze mną pod adresem przemekkocur@gmail.com

#buttons=(Accept !) #days=(20)

Strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej
Accept !