P35: Podcast wraca!

0

PosłuchajDzień dobry!

Po ponadrocznej przerwie reaktywuję Podcast polski. Jak mogę wytłumaczyć tak długi brak aktywności? Powiem krótko: brak czasu i inne obowiązki domowe. Wiele się przez ten rok zmieniło. Nie zmieniło się jednak jedno: moja pasja do pomagania innym w nauce języka polskiego, czy to w formie lekcji, czy konwersacji. Teraz czas wrócić do tworzenia materiałów, które będą pomocne w ćwiczeniu języka.

Każda działalność wymaga czasu, energii i innych zasobów. Prowadzenie bloga, utrzymywanie łatwej do zapamiętania domeny, sprzęt nagrywający - to wszystko kosztuje. Dlatego zdecydowałem o utworzeniu profilu na Patreon. Zapewne znacie tą platformę. Umożliwia ona osobom chętnym wspomaganie twórców. Zwykle wystarczy dosłownie parę złotych. Na moim Patronie, wzorem innych, będą specjalne materiały dla patronów. Materiały, które nie będą publikowane na blogu.

Nowością będą podcasty dostępne na blogu jedynie w formie audio. Pełna transkrypcja będzie dostępna właśnie poprzez Patreon. Tam też będę udostępniał dodatkowe pliki z ćwiczeniami i odpowiedziami. Zachęcam do zerknięcia i spróbowania. Link znajdziecie na blogu.

Do usłyszenia!
Tags

Prześlij komentarz

0Komentarze
Prześlij komentarz (0)

#buttons=(Accept !) #days=(20)

Strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej
Accept !